خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی ادامه باد و باران‌های رگباری در پایتخت

مدیر کل پیش بنی و هشدارسریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما روند افزایشی خواهد داشت، از وقوع رگبار پراکنده باران طی دو روز

ادامه باد و باران‌های رگباری در پایتخت

ادامه باد و باران های رگباری در پایتخت

عبارات مهم : باران

مدیر کل پیش بنی و هشدارسریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما روند افزایشی خواهد داشت، از وقوع رگبار پراکنده باران طی دو روز آینده در بعضی نقاط کشور خبر داد.

احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، روز چهارشنبه (6 اردیبهشت)، فعالیت سامانه بارشی در شرق سواحل دریای خزر و شمال شرق کشور برقرار هست، گفت: در ساعات بعدازظهر در استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز، نواحی مرکزی کشور و بعضی نقاط دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، شرق و جنوب شرق کشور ابرناکی، رگبار پراکنده باران، گاهی با رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود.

ادامه باد و باران‌های رگباری در پایتخت

وی اظهار کرد: روزهای پنجشنبه و جمعه (7 و 8 اردیبهشت)، با گذر امواج کم دامنه تراز میانی جو در بعضی مناطق جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، ارتفاعات جنوب شرق، شرق، مرکز و دامنه های جنوبی البرز به خاص در ساعات بعدازظهر و اوایل شب باعث رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد خواهد شد.

پیش بینی گرد و خاک در زابل

مدیر کل پیش بنی و هشدارسریع شرکت هواشناسی با بیان اینکه روز جمعه در ساعات بعدازظهر در بعضی مناطق شمال غرب نیز زیاد کردن ابر، رگبار پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد آینده نگری می شود، افزود: از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما روند افزایشی خواهد داشت. همچنین طی سه روز آینده در نیمه شرقی کشور به خاص منطقه زابل وزش شدید باد به خصوص در ساعات شب آینده نگری می شود که در بعضی نقاط با گرد و خاک همراه خواهد شد.

مدیر کل پیش بنی و هشدارسریع شرکت هواشناسی با اشاره به اینکه از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما روند افزایشی خواهد داشت، از وقوع رگبار پراکنده باران طی دو روز

به گفته وظیفه، طی روز چهارشنبه دریای خزر و در بعدازظهر روز چهارشنبه شرق خلیج فارس مواج آینده نگری می شود.

وزش باد در تهران

وی در مورد اوضاع هوا پایتخت کشور عزیزمان ایران در روزهای آینده افزود: آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز چهارشنبه بعدازظهر نیمه ابری و بارش پراکنده و وزش باد در آخرهای وقت ابری و رگبار باران و گاهی رعد و برق با دمای بیشینه و کمینه 20 و 10 درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

ادامه باد و باران‌های رگباری در پایتخت

وظیفه اظهار کرد: همچنین آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران در روز پنجشنبه (7 اردیبهشت)، نیمه ابری، در بعدازظهر ابری، همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای 18 و 11 درجه سانتیگراد و در روز جمعه (8 اردیبهشت)، نیمه ابری، در بعدازظهر ابری، رگبار و رعد و برق، همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای 19 و 12 درجه سانتیگراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: باران | همراه | اردیبهشت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs