خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف های تلخ جوان انتقامجویی که با آتش زدن خانه،2نفر را کشته است

بامداد جمعه 5 خرداد امسال گزارش حریق در خانه‌ای قدیمی- محل نگهداری ضایعات- به آتش‌نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام شد.

اعتراف های تلخ جوان انتقامجویی که با آتش زدن خانه،2نفر را کشته است

عبارات مهم : موتور

بامداد جمعه 5 خرداد امسال گزارش حریق در منزل ای قدیمی- محل نگهداری ضایعات- به آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام شد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: چند تیم آتش نشانی راهی خیابان سبلان جنوبی شده است و بعد از اطفای حریق با جسد دو مرد جوان در طبقه دوم منزل مخروبه مواجه شدند.با کشف اجساد، بازپرس جنایی و تیم تحقیق راهی محل مورد نظرشدند تا اینکه دربررسی ها مشخص شد حریق عمدی بوده هست. همزمان با افشای این ماجرا، مرد جوانی به نام امیر خود را به مأموران رساند و مدعی شد که پسر جوانی به نام جمشید عامل این آتش سوزی است.

او گفت: «حدود 5 ماه قبل سیما- دختر مورد علاقه جمشید- به خاطر اختلافاتی با او قطع رابطه کرد و به سراغ من آمد. جمشید از این ماجرا کینه به دل گرفت و از طرفی شب اتفاق من با قمه به دست او ضربه ای زدم. ماجرای سیما و زخمی شدنش با قمه باعث شد که او کینه مرا به دل بگیرد و آن منزل را جهت انتقامگیری از من آتش بزند. وقت آتش سوزی من و سیما که در طبقه پایین نشسته بودیم توانستیم خودمان را نجات بدهیم ولی برادرم و دوستش در میان شعله های آتش گرفتار شده است و سوختند.

اعتراف های تلخ جوان انتقامجویی که با آتش زدن خانه،2نفر را کشته است

به دنبال این اظهارت، جمشید بازداشت شد و در جریان بازجویی مدعی شد که با امیر اختلاف داشته ولی عامل آتش سوزی دو نفر از دوستانش به نام های وحید و پرویز هستند. بدهید ترتیب دستور بازداشت دو مرد جوان هم صادر شد. ولی زمانی که متهمان در برابر بازپرس جنایی قرار گرفتند، مدعی شدند که شب اتفاق همراه جمشید بوده اند ولی آتش را جمشید به پا کرده است.

بدین ترتیب بار دیگر تحقیقات تخصصی از پسر جوان دردستورکارقرار گرفت تا اینکه این بار به آتش زدن منزل اعتراف کرد. جمشید زمانی که در برابر بازپرس جنایی ایستاد گفت: «شب اتفاق امیر حال خوبی نداشت و سوار بر موتورسیکلت به سراغم آمد و با قمه ای که در دست داشت ضربه ای به من و ضربه ای به پرویز زد. از کاری که کرده بود بشدت ناراحت شدم و بلافاصله عنوان را به پلیس 110 خبردادم. به دنبال تماسم، مأمور جوانی آمد و با هم به محل زندگی امیر که منزل ای مخروبه بود رفتیم. مأمور چندین بار در زد ولی کسی در داخل منزل نبود. حتی در حیاط باز شد و داخل آن را هم دیدیم. موتور امیرداخل حیاط بود، ولی کسی در منزل نبود و همسایه ها هم شاهد ماجرا بودند. بعد از آن به منزل آمدم و با پرویز و وحید نقشه کشیدیم که جهت گرفتن انتقام، موتور امیر را آتش بزنیم.

بامداد جمعه 5 خرداد امسال گزارش حریق در خانه‌ای قدیمی- محل نگهداری ضایعات- به آتش‌نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام شد.

از موتور پرویزمقداری بنزین داخل یک شیشه سس ریختیم و با آن کوکتل مولوتف درست کردیم. بعد سه نفری سوار موتور شدیم و به سمت منزل امیر رفتیم. موتور را وسط کوچه پارک کرده و با آتش زدن کوکتل مولوتف به سمت منزل امیر رفته و بطری را روی موتور اش انداختم. قصد من قتل نبود، فقط می خواستم از امیر انتقام بگیرم. اصلاً فکرش را هم نمی کردم که داخل منزل کسی باشد. آن منزل هیچ گونه امکانات رفاهی نداشت. حتی امیر و دوستانش علمک و لوله های گاز را فروخته بودند و خرج مواد کرده بودند. زمانی که با مأمور پلیس هم به آنجا رفتیم کسی داخل منزل نبود. اگر می دانستم که در آنجا کسی حضور دارد هرگز دست به چنین کاری نمی زدم.ولی حالا بشدت پیشیمانم.

با اعترافات پسر جوان، او روانه بازداشتگاه شد و تحقیقات تخصصی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

واژه های کلیدی: موتور | اعتراف | اعترافات | اعتراف ها | موتورسیکلت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs