خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث جسد زن شیک پوش در گونی

روز پنجشنبه دو مرد صیاد سوار بر قایق در دریا مشغول ماهیگیری بودند که بسته مشکی رنگی را روی آب دیدند.آنها بلافاصله کیسه گونی را از آب بیرون کشیدند وآن‌را به داخل

جسد زن شیک پوش در گونی

عبارات مهم : جنایت

روز پنجشنبه دو مرد صیاد سوار بر قایق در دریا مشغول ماهیگیری بودند که بسته مشکی رنگی را روی آب دیدند.آنها بلافاصله کیسه گونی را از آب بیرون کشیدند وآن را به داخل قایق انتقال دادند.اما هنگامی که سر گونی را باز کردند با دیدن جسد زن جوان سیاهپوش که 35 ساله به نظر می رسید شوک زده شده است و بسرعت جسد را به ساحل رسانده وبا پلیس تماس گرفتند.

ایران نوشت:پس ازحضورتیم جنایی ودر بررسی های مقدماتی مشخص شد زن جوان در حالی که لباس های گرانقیمت، چکمه و شلوار جین مشکی بر تن داشته به وسیله فرد یا افراد ناشناسی به قتل رسیده است.عامل یا عاملان قتل نیز ابتدا با وارد کردن جسم مشکل از پشت سر، این زن را از پای درآورده اند و سپس جسدش را به داخل دریا برده و در اعماق رها کرده اند.

بدین ترتیب به دستور بازپرس، جسد جهت شناسایی هویت و تعیین علت و وقت دقیق فوت به پزشکی قانونی انتقال داده شد. ضمن اینکه در بازرسی از لباس های این زن هیچ مدرکی جهت شناسایی هویتش به دست نیامده است.از سوی دیگر با توجه به اینکه پاها و دست های زن با طناب سفید رنگی بسته شده است بود پلیس احتمال می دهد قتل بیرون از آب اتفاق افتاده باشد و سپس عامل یا عاملان جنایت جهت معدوم کردن جسد، آن را در دریا رها کرده اند.

جسد زن شیک پوش در گونی

همچنین به گفته دکتر عباسی- مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران-وجود شکاف و پارگی به ارتفاع 10 سانتی متر در پشت سر قربانی جنایت نشان می دهد که وی در یک غافلگیری نشانه ضربه مرگبار قرارگرفته است.

کارآگاهان نیزاحتمال می دهند عاملان جنایت به فن قایقرانی آشنایی داشته اند که جسد را داخل گونی قرار داده و دراعماق دریا رهایش کرده اند.اما آنها تصورنمی کرده اند جسد طناب پیچ به سطح آب بیاید.هم اکنون کارآگاهان جنایی پلیس چالوس جهت حل این جنایت مرموزسرگرم تحقیق راجع به پرونده زنان گمشده در چند روز اخیرهستند.آنها امیدوارند بتوانند با کشف هویت مقتول، رازاین قتل هولناک را فاش کنند.

روز پنجشنبه دو مرد صیاد سوار بر قایق در دریا مشغول ماهیگیری بودند که بسته مشکی رنگی را روی آب دیدند.آنها بلافاصله کیسه گونی را از آب بیرون کشیدند وآن‌را به داخل

واژه های کلیدی: جنایت | پزشکی | انتقال | قانونی | شناسایی | انتقال داده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs