خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سری تازه «کودک‌شو» از هفته آینده به روی آنتن می رود

تهیه‌کننده مسابقه «کودک‌شو» از پخش سری تازه این برنامه با اجرای پژمان بازغی از هفته آینده خبر داد.

سری تازه «کودک‌شو» از هفته آینده به روی آنتن می رود

سری تازه «کودک شو» از هفته آینده به روی آنتن می رود

عبارات مهم : برنامه

تهیه کننده مسابقه «کودک شو» از پخش سری تازه این برنامه با اجرای پژمان بازغی از هفته آینده خبر داد.

رضا نصیری در گفت وگو با ایسنا، از تغییرات محتوایی و شکل و شمایل ظاهری «کودک شو» نیز خبر داد و بیان کرد: این برنامه در سری تازه با تغییراتی در آیتم ها و دکور همراه بوده هست. در حال حاضر ضبط مسابقه شروع شده، خانواده ها گزینش شده است اند و گزینش نیز انجام شده است است و از شنبه هفته آینده این مسابقه با همان اجرای پژمان بازغی از شبکه نسیم به روی آنتن خواهد رفت.

او یادآور شد: «کودک شو» از شنبه تا سه شنبه به مدت چهار روز پخش خواهد داشت با این تفاوت که در سری تازه هر روز فقط به یک شرکت کننده تخصیص داده شده است دارد با وجود اینکه چهار شرکت کننده با یکدیگر مسابقه می کنند. قبلا در هر قسمت هر چهار شرکت کننده حضور داشتند.

این تهیه کننده راجع به تغییرات دیگر «کودک شو» یادآور شد: این برنامه دارای چهار استودیو است که آیتم های متفاوت و همچنین آیتم های تازه با تغییراتی در این استودیوها ضبط می شود.

وی سپس توضیح داد: ساختار «کودک شو» کاملا عوض کردن کرده هست. از آیتم های مسابقه گرفته تا اعلام نتیجه های مسابقه های با رأی مردم و همچنین دکور برنامه با تغییرات مواجه شده است هست. همچنین فضاهای رئالیتی شو بیشتری به برنامه اضافه شده است هست. اتاق بازی کودک «کودک شو» نیز تبدیل به استودیویی شده است است و در نهایت دکور مهم برنامه با رویکرد جدیدی کاملا عوض کردن کرده است.

این تهیه کننده یادآور شد: برنامه «کودک شو» قرار است امتیازی را با رأی مردم به شرکت کنندگان بدهد، این برنامه که از شنبه تا سه شنبه قرار است به روی آنتن برود یک روز خاص هم به اعلام نتیجه های رأی مردم و اعلام خانواده برتر تخصیص داده شده است دارد. در سری تازه «کودک شو» ۱۶ خانواده به مرحله نهایی وارد می شوند و در نهایت یک خانواده برتر خواهد شد.

سری تازه مسابقه «کودک شو» به تهیه کنندگی ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری از هفته آینده پخش خود را شروع خواهد کرد.

سری تازه «کودک‌شو» از هفته آینده به روی آنتن می رود

واژه های کلیدی: برنامه | مسابقه | خانواده | تهیه کننده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs