خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جنگ بزرگی را بردیم/ خوشحالم تیم افزایش کننده پرسپولیس بود ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از افزایش تیمش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا گفت: جنگ بزرگی را با برد به آخر بردیم و خوشحالم تیم افزایش کننده بودیم

جنگ بزرگی را بردیم/ خوشحالم تیم افزایش کننده پرسپولیس بود ، برانکو

برانکو: جنگ بزرگی را بردیم/ خوشحالم تیم افزایش کننده پرسپولیس بود

عبارات مهم : افزایش

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از افزایش تیمش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا گفت: جنگ بزرگی را با برد به آخر بردیم و خوشحالم تیم افزایش کننده بودیم.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویج بعد از آخر بازی با لخویا که با برتری یک بر صفر تیمش و افزایش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا همراه بود گفت: ابتدا باید به بازیکنانم تبریک بگویم. آنها خیلی زحمت کشیدند. ما جنگ بزرگی را بردیم. لخویا هم وقت زیادی داشت ولی خوشحالم تیمی که به رده بالاتر افزایش کرد پرسپولیس بود.

جنگ بزرگی را بردیم/ خوشحالم تیم افزایش کننده پرسپولیس بود ، برانکو

وی در مورد اینکه فکر می کردید این دیدار جهت شما ساده باشد گفت: همانطور که قبلا گفته بودم می دانستیم که برابر لخویا کار آسانی پیش رو نداریم. این تیم زهردار است و جهت افزایش به مصاف ما آمد ولی تیم ما نمایش خوبی داشت و توانست به برتری برسد. بازهم تاکید می کنم که لخویا یکی از عالی ترین تیم های آسیاست.

برانکو ادامه داد: هنگامی که العربی وارد زمین شد می دانستیم که با حضور این مهاجم زهردار کار ما بسیار سخت خواهد شد ولی بازیکنانم توانستند عملکرد خوبی داشته باشند و یک افزایش بزرگ را رقم بزنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از افزایش تیمش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا گفت: جنگ بزرگی را با برد به آخر بردیم و خوشحالم تیم افزایش کننده بودیم

وی افزود: دفاع کردن برابر لخویا کار راحتی نیست. البته ما دفاع نکردیم و به دنبال پرس حریف بودیم. می خواستیم هنگامی که صاحب توپ می شویم به سرعت توپ را به محوطه جریمه حریف انتقال دهیم و موقعیت گل خلق کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به پرسش خبرنگاری که بیان کرد لخویا سرحال نبود گفت: با نظر شما مخالف هستم آیا که لخویا تیم خوبی است ولی برابر پرسپولیس بازی کردن کار آسانی نیست. پرسپولیس عالی ترین تیم کشور عزیزمان ایران و قهرمان لیگ برتر است و نمایش خوبی ارائه کرد.

واژه های کلیدی: افزایش | برانکو | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs