خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

درحالی‌که قرار بود مزایده ماشین اهدایی علی پروین ظهر امروز در مشهد برگزار شود، این مراسم با بی‌نظمی فراوان و در غیاب سلطان فوتبال کشور عزیزمان ایران برگزار شد.

حراج خودروی علی پروین

حراج خودروی علی پروین

عبارات مهم : خیریه

درحالی که قرار بود مزایده ماشین اهدایی علی پروین ظهر امروز در مشهد برگزار شود، این مراسم با بی نظمی فراوان و در غیاب سلطان فوتبال کشور عزیزمان ایران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مزایده ماشین علی پروین به سود موسسه خیریه شهید کامیاب گناباد که بعد از حواشی شب گذشته قرار بود امروز ظهر برگزار شود، در غیاب علی پروین برگزار شد. توصیه جالب توجه اینکه مسئولان برگزاری این مراسم کیک تولدی نیز جهت علی پروین در نظر گرفتند که مشخص نشد هنگامی که علی پروین در مراسم نیست چه نیازی به رونمایی از آن وجود دارد؟

حراج خودروی علی پروین

همچنین از دیگر نکات جالب توجه مراسم امروز اینکه پیش از این تنها نام «خیریه شهید کامیاب گناباد» در جهت برگزاری این مراسم شنیده می شد ولی امروز نام «موسسه خیریه بوستان شکوه مهر، آسایشگاه شهیدبهشتی مشهد» نیز در کنار خیریه شهید کامیاب دیده می شد، پرسش اینجاست که چه اتفاقی از دیشب تا امروز ظهر رخ داد که ناگهان پای موسسه خیریه ای دیگر به برنامه باز شد و مراسم مزایده ای که دیشب به علت عدم صدور مجوز برگزار نشد، 12 ساعت بعد برگزار شد!

شاید بهتر باشد جهت برطرف ابهام در این زمینه مسئولان برگزاری مراسم توضیح دهند اگر عنوان صدور مجوز در مدت وقت 12 ساعت قابل حل بود، آیا پیش از این پیگیری مورد نیاز صورت نگرفت تا سلطان فوتبال کشور عزیزمان ایران قهر نکند و با خاطری آزرده مشهد را صبحگاه امروز ترک نکند؟ البته توصیه جالب توجه اینکه در مراسم ظهر امروز اعلام شد پروین به خاطر پیگیری به امور هیات مذهبی خود مشهد را به مقصد پایتخت کشور عزیزمان ایران ترک کرده، مطلبی که مشخص است زیاد به توجیه شبیه است تا واقعیت.

درحالی‌که قرار بود مزایده ماشین اهدایی علی پروین ظهر امروز در مشهد برگزار شود، این مراسم با بی‌نظمی فراوان و در غیاب سلطان فوتبال کشور عزیزمان ایران برگزار شد.

طبق برنامه اعلامی از سوی مسئولان برگزاری مراسم پیش از این قرار بود عصر روز گذشته و از ساعت 17 نشست خبری مربوط به این مراسم با حضور علی پروین برگزار شود که این نشست برگزار نشد، بعد از آن به علت عدم صدور مجوز مراسم مزایده نیز شب گذشته لغو شد. امروز هم درحالی که قرار بود این مراسم از ساعت 13:30 شروع شود ولی با بی نظمی گسترده ای که وجود داشت، مراسم مزایده بدون حضور پروین با بیش از یک ساعت تاخیر شروع شد.

نکته جالب توجه اینکه فودکورت یک مجتمع تجاری جهت برگزاری این مراسم در نظر گرفته شده است بود و این جانمایی عجیب جهت برگزاری، به شلوغی و بی نظمی مراسم افزوده بود. خوردو پروین در نهایت به قیمت 73 میلیون تومان به فروش رفت که مبلغ حاصله در جهت امور خیریه صرف خواهد شد.

واژه های کلیدی: خیریه | مزایده | برگزاری | روز گذشته | ظهر امروز | علی پروین | برگزاری مراسم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs