خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

با وجود محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات زمستانی، ولی سروش رفیعی می‌تواند پیش از موعد محرومیت به پرسپولیس بپیوندد. 

سروش رفیعی در پرسپولیس

سروش رفیعی در پرسپولیس

عبارات مهم : بازیکن

با وجود محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات زمستانی، ولی سروش رفیعی می تواند پیش از موعد محرومیت به پرسپولیس بپیوندد.

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ سروش رفیعی در آستانه فسخ قرارداد با تیم الخور قطر است و این یعنی پرسپولیس می تواند دوباره از سروش استفاده کند ولی به شرط اینکه جای خالی در لیست جهت سروش باز شود و این نقل و انتقال قبل از شروع محرومیت کلوب پرسپولیس از پنجره نقل و انتقالاتی زمستانی انجام پذیرد.

سروش رفیعی در پرسپولیس

این در حالی است که مسئولان نقل و انتقالات فوتبال معتقدند: اگر چه پرسپولیس می تواند قبل از شروع نقل و انتقالات زمستانی بازیکن جذب کنند ولی این بازیکن باید آزاد باشد که این گزینه مشمول بر سروش رفیعی نمی شود

سروش رفیعی به کشور عزیزمان ایران بر می گردد و در صورتیکه پرسپولیس نتواند وی را جذب کند و یا برانکو تمایلی به جذب وی نداشته باشد، احتمالا تیم های ذوب آهن یا تراکتور سازی مقصد سروش رفیعی خواهد بود.

با وجود محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات زمستانی، ولی سروش رفیعی می‌تواند پیش از موعد محرومیت به پرسپولیس بپیوندد. 

سروش رفیعی در ابتدای فصل از پرسپولیس جدا شد و به تیم الخور قطر پیوست ولی در این تیم توفیق چندانی نداشت و بزودی قرارداد خود را با این تیم قطری فسخ خواهد کرد.

گفته می شود سروش رفیعی فقط در نقل و انتقالات تابستانی می تواند بازیکن آزاد محسوب شود و در صورت دریافت رضایتنامه از تیم قطری هم وی بازیکن آزاد محسوب نمی شود.

برخی منابع معتقدند راهکار ی جهت جذب سروش رفیعی در پرسپولیس آینده نگری شده است است که به زودی در مورد آن اطلاع رسانی خواهد شد.

سروش رفیعی در پرسپولیس

واژه های کلیدی: بازیکن | قرارداد | پرسپولیس | سروش رفیعی | نقل و انتقالات | نقل و انتقالات زمستانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs