خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

پشت پرده استعفاى على اکبر طاهرى از پرسپولیس

در حالى که طرفداران پرسپولیس از افزایش تیم ارزش به مرحله بعدى لیگ قهرمانان خوشحالند، شایعه استعفاى سرپرست این باشگاه، بازیکنان را با شوک بزرگى مواجه کرد.&..

ادامه مطلب

جنگ بزرگی را بردیم/ خوشحالم تیم افزایش کننده پرسپولیس بود ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از افزایش تیمش به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا گفت: جنگ بزرگی را با برد به آخر بردیم و خوشحالم تیم افزایش کننده..

ادامه مطلب

گروگان گرفتن همسران جوان به خاطر طلب ۸۰۰ میلیون تومانی

به گزارش تسنیم؛ حدود یک ماه قبل مردی با حضور در پلیس آگاهی همدان اعلام کرد که دختر و دامادش مفقود شده است اند و از آنها خبری ندارد. گرو..

ادامه مطلب

جزئیات تازه از طرح جریمه غیبت سربازی در سال 96

افرادی که سال گذشته در این طرح ثبت‌نام کرده و نسبت به پرداخت وجه و تعیین وظیفه خود اقدام نکرده باشند باید در امسال مجددا ثبت‌نام کنند. جز..

ادامه مطلب

اگر یک ایرانی کنعانی‌زادگان را به تیم ملی دعوت می‌کرد چه می‌شد؟

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در اقدامی عجیب بازیکنی را به تیم ملی دعوت کرده که چندین ماه است جهت تیمش بازی نکرده است! اگر یک..

ادامه مطلب

نامزدهایی که سه‌شنبه در صداوسیما برنامه دارند

مصطفی هاشمی طبا، محمدباقر قالیباف، اسحاق جهانگیری، مصطفی آقا میرسلیم، حسن روحانی و ابراهیم رییسی – نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهور..

ادامه مطلب

موسسات غیرمجاز در دولت های نهم و دهم رشد کردند/ نامزدها برنامه عملیاتی ارائه کنند ، سیف

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تعاونی ها و موسسات غیرمجاز پولی در دولت های نهم و دهم رشد کردند و دولت یازدهم وارث نابسامانی گذشته بوده هست، از نامزدهای ..

ادامه مطلب

دروازه‌بان استقلال داماد شد

به گزارش خبرآنلاین؛ سیدحسین حسینی دروازه بان کلوب استقلال از طریق استوری اینستاگرام تصویری را منتشر کرده است که نشان از این دارد که به جرگه متاهلین پیوسته..

ادامه مطلب

روایت وزیر نفت از شگفت‌زدگی‌اش در هنگام تحویل وزارت نفت در سال ٩٢

وزیر نفت گفت: تولید و صادرات نفت کشور عزیزمان ایران بعد از اجرای برجام، بیش از یک میلیون بشکه در روز زیاد کردن یافت و ما توانستیم سهمی را که از دست رفته بود و..

ادامه مطلب

تصاویر ، پاگودای مینگان و دومین زنگ بزرگ جهان

مینگان پایا در شهر مینگان در میانمار یک بنای تاریخی عظیم ناتمام در ساحل رودخانه هست. این بنا در سال 1790 به وسیله شاه بوداپایا ساخته شد ولی قبل از اتمام..

ادامه مطلب