خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

ادعای روزنامه العرب در رابطه با نقل مکان جنبش حماس به کشور عزیزمان ایران

روزنامه العرب چاپ لندن مدعی شد که به منظور کم کردن فشار از روی دوحه، فرماندهان جنبش حماس از قطر به کشور عزیزمان ایران نقل مکان می‌کنند. ادع..

ادامه مطلب

در جلسه افتخاری و وزیر ورزش چه گذشت؟

سایت کلوب استقلال از برگزاری نشست وزیر ورزش با مدیرعامل استقلال خبر داد و بیان کرد که سلطانی‌فر از افتخاری و منصوریان خواست تا با قدرت به کارشان ادام..

ادامه مطلب

اعتراف های تلخ جوان انتقامجویی که با آتش زدن خانه،2نفر را کشته است

بامداد جمعه 5 خرداد امسال گزارش حریق در خانه‌ای قدیمی- محل نگهداری ضایعات- به آتش‌نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام شد. اعتراف های تلخ جوان انتقامج..

ادامه مطلب

«اکسیدان» مجوز گرفت

به گزارش مهر، پروانه نمایش فیلم «اکسیدان» به نویسندگی و کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی منوچهر محمدی صادر شد و اکران این فیلم سینمایی به زودی شروع خو..

ادامه مطلب

اعلام محورهای پر ترافیک و مسدود کشور

به گزارش ایسنا، ترافیک در محورهای شمال به جنوب محور کرج- چالوس (محدوده های هزارچم و سه راهی دیزین) و شمال به جنوب محور هراز (محدوده های لاسم و تونل و..

ادامه مطلب

تصویر ، روزه گرفتن به سبک جواد رضویان

جواد رضویان منشتر شدن متنی در اینستاگرام نوشت: «در ماه رمضان روزه پرهیز بگیریم، انسان هایی بوده‌اند که بسیار گرسنگی کشیده‌اند ولی هرگز روزه نبوده‌اند.» ..

ادامه مطلب

دفترچه راهنمای گزینش رشته آزمون ارشد امروز منتشر می‌شود

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه دفترچه گزینش رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 بعدازظهر امروز منتشر می‌شود، گفت: نتیجه اولیه این آزمون اوا..

ادامه مطلب

تصاویر ، بلایی که به سر زاینده‌رود آمد | سرخی آب به خاطر نقص فنی تصفیه‌خانه

یکی از تصفیه منزل های غرب استان اصفهان که جهت تامین آب شرب این استان فعالیت می کند صبحگاه امروز چهارشنبه، ۱۰ خرداد ماه جاری، دچار مسئله و بخشی از م..

ادامه مطلب