خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

رمزگشایی از پول‌های جدیدجهانی

از وقت راه اندازی بیت کوین یا «پول سری» مدت زیادی نمی گذرد؛چیزی در حدود 7 سال.اما فقط دو سال است که این «پول سری» در حال تحول اقتصاد دنیاست.سرعت استفاد..

ادامه مطلب

عکس ، کشف قلعه هزار ساله وایکینگ‌ها در دانمارک

باستان شناسان قلعه‌ای هزار ساله متعلق به وایکینگ‌ها را در کشور دانمارک کشف کردند.  کشف قلعه هزار ساله وایکینگ ها در دانمارک /عکس عبارات مه..

ادامه مطلب

مختصری از ویژگی‌های خودروی برقی تسلا۳

خودریو برقی تسلا ۳، یک خودروی الکتریکی قشنگ و پیشرفته از نوع سدان است که بتازگی به وسیله شرکت تسلا در ایالات متحده آمریکا رونمایی شد. این ماشین می‌ت..

ادامه مطلب

نخستین نامه خودرویی وزیر تازه صنعت

وزیر صنعت طی نامه‌ای از معاون اول مدیر جمهوری درخواست کرد مصوبه معافیت تولیدکنندگان داخلی از اسقاط ماشین اجرا شود. نخستین نامه خودرویی وزیر تا..

ادامه مطلب

، روبوتاکسی&quot، جهت ساخت &quot، ب.ام.و&quot، و &quot، فیات&quot، همکاری &quot

شرکت‌های خودروسازی “فیات” و “ب.ام.و” برنامه دارند تا فناوری خودروهای خودران را تا سال 2021 در محصولات خود استفاده نموده و بتوانند تاکسی..

ادامه مطلب

شانس الویری جهت ریاست بر شورای شهر بیش‌تر است یا محسن‌هاشمی؟

عضو منتخب شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در مورد آخر انتخابات هیات رییسه شورای شهر پنجم توضیحاتی را ارائه کرد.  شانس الویری جهت ری..

ادامه مطلب

جاسوسی روسیه متوقف نشده است / مقام ضداطلاعات آمریکا

یک مقام ارشد ضد اطلاعاتی آمریکا مدعی شد، روسیه به‌رغم تحریم‌ها و تبلیغات روزانه در مورد دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا یک کمپین جاسوسی ..

ادامه مطلب