خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

بازداشت 100 نفر / حمله دیشب به فرمانداری اراک ، زخمی شدن 12 پلیس، استاندار مرکزی

استاندار مرکزی با بیان اینکه ۱۰۰ ‌اغتشاش‌گر‌ در تخریب‌های اراک دستگیر شدند، گفت: با هرگونه تجمع غیرقانونی به‌شدت برخورد می‌شود. استاندار مرک..

ادامه مطلب

قیمت بنزین قطعا 1500 تومان نمی‌شود/ افکار عمومی زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی را قبول نمی‌کند ، یوسف نژاد

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق اظهار داشت: جهت‌گیری مجلس در تبصره مربوط به زیاد کردن حامل‌های انرژی به شکلی خواهد بود که به مردم فشار وارد نشود؛ مجلس صد د..

ادامه مطلب

از وقت روی کار آمدن من مساحت‌های تحت نفوذ داعش ۹ برابر کم کردن یافته است! / ترامپ

رئیس‌جمهوری آمریکا اظهار داشت: از وقت ریاست ‌جمهوری من تاکنون مساحت‌هایی که تحت اختیار داعش در عراق و سوریه بود ۹ برابر کم کردن یافته است! ..

ادامه مطلب

این بیان که مسئله جامعه چند تار مو نیست بعد باید رها شود، مردود است / دادستان تهران

چهارمین جلسه دادستانی پایتخت کشور عزیزمان ایران با عنوان آسیب‌های اجتماعی در سال 1396، با حضور روسای سازمان‌های تبلیغات اسلامی و بهزیستی کشور، فرماند..

ادامه مطلب

جسد زن شیک پوش در گونی

روز پنجشنبه دو مرد صیاد سوار بر قایق در دریا مشغول ماهیگیری بودند که بسته مشکی رنگی را روی آب دیدند.آنها بلافاصله کیسه گونی را از آب بیرون کشیدند وآن‌..

ادامه مطلب

برای یک خواب شیرین این خوراکی ها را نخورید

می خواهید بدانید که چه غذا هایی مانع بهره مندی شما از یک خواب با کیفیت می شوند تا از خوردن آن ها خود داری کنید. برای یک خواب شیرین این خور..

ادامه مطلب

امیدواریم فیفا کاسه داغتر از آش نشود ، برانکو گفت سفید امضا می‌کنم

سرپرست کلوب پرسپولیس با بیان اینکه بدهی برانکو این هفته پرداخت می‌شود، گفت: تأثیر مثبتی در روند پیگیری به محرومیت کلوب داریم مگر اینکه فیفا بخواهد «ک..

ادامه مطلب

گروگانگیری راننده و دزدی بار ، حمله باند دزدان خانوادگی به کامیونها و وانت ها

23شهریور امسال مردی به کلانتری 179تهران رفت و مدعی شد که در دام راهزنان جاده‌ای گرفتار شده است است. حمله باند دزدان خانوادگی به کامیونها و وانت ..

ادامه مطلب

دور زدن قیمت سود بانکی

دکتر فرخ قبادی توفیق دولت یازدهم در مهار تورم لجام گسیخته که قیمت تورم را از نزدیک به ۴۰ درصد به کمتر از ۱۰ درصد رساند، موجی از خشنودی و امیدواری را..

ادامه مطلب

دورتموند در منزل شکست خورد ، پیروزی بایرن مونیخ در منزل فرانکفورت

تیم فوتبال بایرن مونیخ در هفته پانزدهم رقابتهای بوندس لیگا برابر فرانکفورت به بردی ارزشمند دست یافت. پیروزی بایرن مونیخ در منزل فرانکفورت/ د..

ادامه مطلب