خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

انتقال جسدها با سبدهای خاص ، جستجوی مجدد در منطقه سقوط هواپیما از روز پنجشنبه

ایسنا نوشت: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت : عملیات جستجوی مجدد در منطقه سقوط هواپیما از روز پنجشنبه شروع می شود. جست..

ادامه مطلب

کارها ناقض حقوق بشر عربستان و متحدانش متوقف شود/ سازمان ملل در قبال سوریه کوتاهی کرد ، قطر

وزیر امور خارجه قطر از شورای حقوق بشر شرکت ملل خواست جهت توقف کارها غیرقانونی کشورهای محاصره کننده دوحه تلاش کند. قطر: کارها ناقض حقوق بشر عربست..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (643)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

تیم ملی اسلحه سابر کشور عزیزمان ایران به فینال جام جهانی شمشیربازی افزایش کرد

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر کشور عزیزمان ایران با شکست ۴۵ بر ۳۷ تیم قدرتمند مجارستان در مرحله نیمه نهایی به دیدار نهایی جام جهانی در لهستان افزایش کرد. ..

ادامه مطلب

ورود سامانه بارشی تازه به کشور

مدیرکل آینده نگری و هشدار سریع شرکت هواشناسی گفت: از ظهر دوشنبه (۷ اسفندماه) سامانه بارشی جدیدی مجددا از سمت شمال غرب و غرب وارد کشور و باعث بارش بار..

ادامه مطلب

احتمال بازگشت موراتا به رئال مادرید

به گزارش تسنیم، آلوارو موراتا که در تابستان اخیر در ازای 60 میلیون پوند به چلسی پیوست، در فصل جاری تا کنون 10 گل جهت آبی پوشان لندنی در مسابقه های لیگ برت..

ادامه مطلب

عذرخواهی «تارانتینو» بابت طرفداری از «پولانسکی»

«کوئنتین تارانتینو» که به نحوه عجیبی جریان تجاوز «رومن پولانسکی» به دختری ۱۳ ساله را توجیه کرده بود، از بیانات خود ابراز پشیمانی کرد. عذر..

ادامه مطلب

نفت اعتراضی به طلب علی دایی ندارد/ پرونده جباری آماده رای است علی دایی ، وثوق احمدی

رییس کمیته تعیین اوضاع می‌گوید چندین جلسه با مدیران و وکیل تازه نفت برگزار کرده و قرار شده است از پرونده‌های این کلوب دفاع کنند. وثوق اح..

ادامه مطلب

به دربی پایتخت می‌رسم / مهدی قائدی

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهدی قائدی مهاجم تیم فوتبال استقلال که در اتفاق رانندگی یک شنبه شب هفته گذشته دچار ضرب دیدگی شد با حضور در بیمارستان تحت عمل..

ادامه مطلب

تاثیر مصرف ایبوپروفن در دوره بارداری بر قدرت باروری نوزاد دختر

محققان دریافتند زنانی که در دوره بارداری ایبوپروفن مصرف می کنند قدرت باروری نوزاد دخترشان دچار آسیب می شود.  تاثیر مصرف ایبوپروفن در..

ادامه مطلب