خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

اوپک به مدیریت بازار نفت با روسیه ادامه می‌دهد / امارات

این امر با وجود میل به بعضی از اعضای جهت عقب نشینی از توافق کم کردن تولید اوپک و غیراوپک صورت می‌گیرد.  امارات: اوپک به مدیریت بازار نفت با ..

ادامه مطلب

زولبیا و بامیه را فقط از قنادی‌ها بخرید

رئیس اتحادیه شیرینی‌پزان، بستنی و آبمیوه‌فروشان زنجان گفت: هیچ نظارتی روی بهداشت و نحوه پخت زولبیا و بامیه‌ای که در جایی به غیر از قنادی‌ها عرضه می‌شو..

ادامه مطلب

قیمت کالاهای چینی زیاد کردن یافت

نایب مدیر اتاق یکسان بازرگانی کشور عزیزمان ایران و چین ضمن بیان اینکه اکنون دلار ۴۲۰۰ تومانی فقط یک اسم است و به صورت رسمی در بازار وجود ندارد، گفت: باتوجه..

ادامه مطلب

قیمت بنزین قطعا 1500 تومان نمی‌شود/ افکار عمومی زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی را قبول نمی‌کند ، یوسف نژاد

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق اظهار داشت: جهت‌گیری مجلس در تبصره مربوط به زیاد کردن حامل‌های انرژی به شکلی خواهد بود که به مردم فشار وارد نشود؛ مجلس صد د..

ادامه مطلب

دور زدن قیمت سود بانکی

دکتر فرخ قبادی توفیق دولت یازدهم در مهار تورم لجام گسیخته که قیمت تورم را از نزدیک به ۴۰ درصد به کمتر از ۱۰ درصد رساند، موجی از خشنودی و امیدواری را..

ادامه مطلب

هفته توفانی بورس در آخر تابستان

نماگر بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران معاملات روز گذشته را با رشد 488 واحدی به آخر رساند و در سطح 85 هزار و 831 واحد قرار گرفت. بر این اساس بازدهی هفتگی بور..

ادامه مطلب

کیسه‌های هزینه

اگر هر خانواده ایرانی به‌طور میانگین، روزی ٣ کیسه پلاستیکی استفاده کند، هر سال بیش از ٩٤٥‌میلیارد تومان در کشور جهت تأمین این نیاز مصرف می‌شود. استفاده..

ادامه مطلب

رمزگشایی از پول‌های جدیدجهانی

از وقت راه اندازی بیت کوین یا «پول سری» مدت زیادی نمی گذرد؛چیزی در حدود 7 سال.اما فقط دو سال است که این «پول سری» در حال تحول اقتصاد دنیاست.سرعت استفاد..

ادامه مطلب

نخستین نامه خودرویی وزیر تازه صنعت

وزیر صنعت طی نامه‌ای از معاون اول مدیر جمهوری درخواست کرد مصوبه معافیت تولیدکنندگان داخلی از اسقاط ماشین اجرا شود. نخستین نامه خودرویی وزیر تا..

ادامه مطلب

موسسات غیرمجاز در دولت های نهم و دهم رشد کردند/ نامزدها برنامه عملیاتی ارائه کنند ، سیف

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه تعاونی ها و موسسات غیرمجاز پولی در دولت های نهم و دهم رشد کردند و دولت یازدهم وارث نابسامانی گذشته بوده هست، از نامزدهای ..

ادامه مطلب