خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

رابطه هایم قانونی بود ، از بچگی معتاد شدم و در دام اعتیاد و فحشا افتادم، حرفهای دختر 18ساله هزارشوهر

پس از ٩ ماه کار سخت و پیچیده قضایی-پلیسی جهت دستگیری زن هجده‌ساله، در نهایت، این متهم در مشهد گرفتار قانون شد . حرفهای دختر 18ساله هزارشوهر / از ..

ادامه مطلب

جسد زن شیک پوش در گونی

روز پنجشنبه دو مرد صیاد سوار بر قایق در دریا مشغول ماهیگیری بودند که بسته مشکی رنگی را روی آب دیدند.آنها بلافاصله کیسه گونی را از آب بیرون کشیدند وآن‌..

ادامه مطلب

گروگانگیری راننده و دزدی بار ، حمله باند دزدان خانوادگی به کامیونها و وانت ها

23شهریور امسال مردی به کلانتری 179تهران رفت و مدعی شد که در دام راهزنان جاده‌ای گرفتار شده است است. حمله باند دزدان خانوادگی به کامیونها و وانت ..

ادامه مطلب

قسامه وظیفه پرونده قتل دختر ٨ ساله را روشن می‌کند

مراسم قسامه آینده مردی را که متهم است دختربچه‌ای هشت‌ساله را به قتل رسانده و سوزانده‌ هست، مشخص خواهد کرد. این درحالی است که متهم در همه مراحل تحقیقات اتهام ق..

ادامه مطلب

عکس + 24 سال حبس جهت مردی که 30 زن را به ایدز مبتلا کرد

یک حسابدار ایتالیایی به خاطر آلوده کردن عمدی ۳۰ زن به ویروس اچ‌آی‌وی به ۲۴ سال زندان محکوم شده است است.  24 سال حبس جهت مردی که 30 زن را ..

ادامه مطلب

متهمان پرونده «بنیتا» علنی محاکمه می‌شوند

سرپرست دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که جلسه محاکمه متهمان پرونده بنیتا، علنی برگزار می‌شود. متهمان پرونده «بنیتا» علنی محاکمه ..

ادامه مطلب

اعتراف های تلخ جوان انتقامجویی که با آتش زدن خانه،2نفر را کشته است

بامداد جمعه 5 خرداد امسال گزارش حریق در خانه‌ای قدیمی- محل نگهداری ضایعات- به آتش‌نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام شد. اعتراف های تلخ جوان انتقامج..

ادامه مطلب

گروگان گرفتن همسران جوان به خاطر طلب ۸۰۰ میلیون تومانی

به گزارش تسنیم؛ حدود یک ماه قبل مردی با حضور در پلیس آگاهی همدان اعلام کرد که دختر و دامادش مفقود شده است اند و از آنها خبری ندارد. گرو..

ادامه مطلب