خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

روابط سوریه و کشور عزیزمان ایران در عالی ترین سطح ادامه می یابد / بشار اسد

رئیس جمهپر سوریه در دیدار جابری انصاری گفت که روابط کشور عزیزمان ایران و سوریه علیرغم تهدیدات داخلی و خارجی روند تکاملی خود را طی خواهد کرد و در عالی ترین ..

ادامه مطلب

فکر می‌کنم ترامپ در برجام بماند / سناتور نزدیک به ترامپ

یک قانونگذار نزدیک به ترامپ می گوید که احتمالا در هفته ی آینده ترامپ از برجام بیرون نخواهد آمد. سناتور نزدیک به ترامپ: فکر می کنم ترامپ در ..

ادامه مطلب

ایران ادعای همکاری با جبهه پولیساریو را شدیدا تکذیب کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه ادعای همکاری سفارت کشور عزیزمان ایران در الجزایر با جبهه پولیساریو را شدیدا تکذیب کرد. ایران ادعای همکاری با جبهه پولیساریو را شدید..

ادامه مطلب

انتظار ما از اروپا پایبندی به برجام است/ سیاست مماشات جواب نمی دهد ، ظریف

وزیر امور خارجه با بیان اینکه مماشات و کجدار و مریز راجع به برجام جواب نمی دهد، گفت: انتظار ما آن است که اروپا به این توافق پایبند باشد؛ این انتظاری ا..

ادامه مطلب

توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران یک فاجعه است / معاون ترامپ

«مایک پنس» معاون مدیر جمهوری آمریکا که به فلسطین اشغالی سفر کرده، طی سخنانی در پارلمان رژیم صهیونیستی گفت: توافق هسته ای کشورهای 1+5 با کشور عزیزمان ایران یک..

ادامه مطلب

محدودیت‌های ترامپ جهت مقابله با برجام چیست؟

بازگشت به توافق آب و هوایی پاریس مانعی ندارد و پیامدهای خروج از آن از جز تعددگرایی سیاسی در روابط بین المللی، چیز دیگری نیست؛ ولی خروج از توافق هسته..

ادامه مطلب

درخواست دبیرکل شرکت ملل از روحانی جهت آزادی باقر نمازی

دبیرکل شرکت ملل از رییس‌جمهور کشورمان خواسته است تا باقر نمازی شهروند آمریکایی بازداشت شده است در کشور عزیزمان ایران را به دلایل انسان‌دوستانه آزاد کند. ..

ادامه مطلب

عراق ۱۸ زندانی کشورمان را جهت گذراندن ادامه محکومیت به کشور عزیزمان ایران تحویل می‌دهد

معاون وزیر دادگستری عراق در دیدار با سفیر جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران اعلام کرد که عراق ۱۸ متهم ایرانی را که در زندان‌های عراق به سر می‌برند به کشور ..

ادامه مطلب

ادعای روزنامه العرب در رابطه با نقل مکان جنبش حماس به کشور عزیزمان ایران

روزنامه العرب چاپ لندن مدعی شد که به منظور کم کردن فشار از روی دوحه، فرماندهان جنبش حماس از قطر به کشور عزیزمان ایران نقل مکان می‌کنند. ادع..

ادامه مطلب