خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

صداوسیما با پخش دفاعیات علیخانی به ضرر خود عمل کرد / مدیرمسئول روزنامه شرق

مدیرمسوول روزنامه شرق با ارزیابی پخش برنامه «حالا خورشید» که به مدت یک ساعت به دفاعیات احسان علیخانی روی آنتن زنده تخصیص داده شده است داشت، تصریح کرد که صداو..

ادامه مطلب

آقای بازیگر در ۹۴ سالگی هنوز پیشنهاد دریافت می‌کند

مجید انتظامی گفت: این روزها چندین فیلمنامه به پدر پیشنهاد شده است ولی واقعیت امر شرایط پدر جهت بازیگری مهیا نیست. پدر کمی سخت راه می رود و کمردرد دارد و به ..

ادامه مطلب

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (643)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مر..

ادامه مطلب

عذرخواهی «تارانتینو» بابت طرفداری از «پولانسکی»

«کوئنتین تارانتینو» که به نحوه عجیبی جریان تجاوز «رومن پولانسکی» به دختری ۱۳ ساله را توجیه کرده بود، از بیانات خود ابراز پشیمانی کرد. عذر..

ادامه مطلب

سری تازه «کودک‌شو» از هفته آینده به روی آنتن می رود

تهیه‌کننده مسابقه «کودک‌شو» از پخش سری تازه این برنامه با اجرای پژمان بازغی از هفته آینده خبر داد. سری تازه «کودک شو» از هفته آینده به روی آنت..

ادامه مطلب

ستاره زن هالیوود، رییس هیات داوری جشنواره کن شد

کیت بلانشت، ستاره استرالیایی سینمای جهان، ریاست هیات داوران هفتاد و یکمین دوره جشنواره کن را برعهده گرفت.  ستاره زن هالیوود، رییس هیات داوری ج..

ادامه مطلب

عکس ، نگاه طنز کمدین خندوانه به رستم و سهراب

به گزارش گروه تحریریه سایت، شب گذشته مرحله سوم خنداننده شو در برنامه خندوانه شروع شد. احسان کرمی در خصوص مرحله یک چهارم نهایی توضیحاتی ارائه داد. ..

ادامه مطلب

«اکسیدان» مجوز گرفت

به گزارش مهر، پروانه نمایش فیلم «اکسیدان» به نویسندگی و کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی منوچهر محمدی صادر شد و اکران این فیلم سینمایی به زودی شروع خو..

ادامه مطلب

تصویر ، روزه گرفتن به سبک جواد رضویان

جواد رضویان منشتر شدن متنی در اینستاگرام نوشت: «در ماه رمضان روزه پرهیز بگیریم، انسان هایی بوده‌اند که بسیار گرسنگی کشیده‌اند ولی هرگز روزه نبوده‌اند.» ..

ادامه مطلب

نامزدهایی که سه‌شنبه در صداوسیما برنامه دارند

مصطفی هاشمی طبا، محمدباقر قالیباف، اسحاق جهانگیری، مصطفی آقا میرسلیم، حسن روحانی و ابراهیم رییسی – نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهور..

ادامه مطلب