خون اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا

خون: اسلام ایران قانون اسلامی آمریکا ایرانی اخبار سیاسی و اجتماعی

سردار آزمون هم از تیم ملی خداحافظی کرد (عکس)

بعد از رضا قوچان نژاد، سردار آزمون نیز منشتر شدن پیامی در صفحه شخصی خود، از تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران خداحافظی کرد! سردار آزمون ه..

ادامه مطلب

وظیفه تیام تا دو روز آینده مشخص می‌شود/ ابراهیمی بازیکن عاقلی است و هر لحظه تصمیم درستی می‌گیرد ، توفیقی

معاون ورزشی کلوب استقلال تاکید کرد که اوضاع مهاجم سنگالی آبی‌پوشان تا دو روز آینده مشخص خواهد شد.  توفیقی: وظیفه تیام تا دو روز آیند..

ادامه مطلب

الخور به دنبال جانشین سروش، جدایی رفیعی قطعی است

جدایی سروش رفیعی از کلوب الخور جدی است و این کلوب قطری به دنبال گزینش جانشینی شایسته جهت این بازیکن است.  الخور به دنبال جانشین سروش، جد..

ادامه مطلب

آخر فصل از بارسلونا می‌روم / اینیستا با چشمان گریان

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، آندرس اینیستا امروز (جمعه) در نشست خبری حاضر شد تا راجع به آینده اش صحبت کند. اینیستا با چشمان گریان: آخر فصل ..

ادامه مطلب

تیم ملی اسلحه سابر کشور عزیزمان ایران به فینال جام جهانی شمشیربازی افزایش کرد

تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر کشور عزیزمان ایران با شکست ۴۵ بر ۳۷ تیم قدرتمند مجارستان در مرحله نیمه نهایی به دیدار نهایی جام جهانی در لهستان افزایش کرد. ..

ادامه مطلب

احتمال بازگشت موراتا به رئال مادرید

به گزارش تسنیم، آلوارو موراتا که در تابستان اخیر در ازای 60 میلیون پوند به چلسی پیوست، در فصل جاری تا کنون 10 گل جهت آبی پوشان لندنی در مسابقه های لیگ برت..

ادامه مطلب

نفت اعتراضی به طلب علی دایی ندارد/ پرونده جباری آماده رای است علی دایی ، وثوق احمدی

رییس کمیته تعیین اوضاع می‌گوید چندین جلسه با مدیران و وکیل تازه نفت برگزار کرده و قرار شده است از پرونده‌های این کلوب دفاع کنند. وثوق اح..

ادامه مطلب

به دربی پایتخت می‌رسم / مهدی قائدی

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهدی قائدی مهاجم تیم فوتبال استقلال که در اتفاق رانندگی یک شنبه شب هفته گذشته دچار ضرب دیدگی شد با حضور در بیمارستان تحت عمل..

ادامه مطلب

پیشنهاد ۲۰ میلیون کرونی جهت جذب ستاره تیم‌ملی

به گزارش خبرآنلاین؛ کلوب استرسوندز سوئد اعلام کرده جهت فروش سامان قدوس 50 میلیون کرون(5 میلیون یورو) می خواهد. ولی تا به حال هیچ باشگاهی حاضر نشده این پول ر..

ادامه مطلب

امیدواریم فیفا کاسه داغتر از آش نشود ، برانکو گفت سفید امضا می‌کنم

سرپرست کلوب پرسپولیس با بیان اینکه بدهی برانکو این هفته پرداخت می‌شود، گفت: تأثیر مثبتی در روند پیگیری به محرومیت کلوب داریم مگر اینکه فیفا بخواهد «ک..

ادامه مطلب